Forum krakow.lets.pl Strona Główna
krakow.lets.pl
forum uczestników systemu LETS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Punkty z konta administracyjnego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> ZASADY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pernat
Gość





PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:32    Temat postu: Punkty z konta administracyjnego Odpowiedz z cytatem

Co z nimi zrobić? Moja propozycja jest taka: puki się rozkręcamy niech te punkty idą dla tych którzy coś zrobili dla letsa. Jakieś ulotki, wlepy, bilbordy. W radykalnej wersji punkty te moga być przyznawane tym którzy przyciągną kogoś nowego. Sekta! Very Happy Twisted Evil
Pozdro
Powrót do góry
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 14:30    Temat postu: Re: Punkty z konta administracyjnego Odpowiedz z cytatem

pernat napisał:
niech te punkty idą dla tych którzy coś zrobili dla letsa.


a wiec czekam:)
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pernat
Gość





PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 15:31    Temat postu: Re: Punkty z konta administracyjnego Odpowiedz z cytatem

jeszcze inni się muszą wypowiedzieć czy to dobry pomysł, a potem rozkminimy ile kto dostanie
Powrót do góry
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko na jakiej zasadzie by sie przydzielalo te punkty? nie wiem czy nie skonczyloby sie to reklamowaniem lets na sile za punkty.... ale moze sie myle- tylko wydaje mi sie ze troche trudne bedzie ocenienie kto ile zrobil dla letsa i jaka to ma wartosc w punktach. trudne ale niekoniecznie niemozliwe.

a gdyby tak te punkty przeznaczac na biblioteke anarchistyczna? to taki luzny pomysl... fajnie by bylo gdyby biblioteka mogla dostawac punkty na ksiazki i filmy- zasoby zaczelyby sie poszerzac...

ale lets letsem a biblioteka biblioteka-moze nie powinno sie tego laczyc..?

pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paszczaq



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za tym aby te punkty byly nagroda dla uzytkownikow ktorzy dokonali najwiekszej ilosci transakcji w danym miesiacu.

Na pewno punkty powinny wracac do LETSa bo inaczej to zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paszczaq



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksawri napisał:


a gdyby tak te punkty przeznaczac na biblioteke anarchistyczna? to taki luzny pomysl... fajnie by bylo gdyby biblioteka mogla dostawac punkty na ksiazki i filmy- zasoby zaczelyby sie poszerzac...

ale lets letsem a biblioteka biblioteka-moze nie powinno sie tego laczyc..?


Mysle, ze biblioteka powinna sama zaproacowac na ksiazki Smile Na LETSie jest zarejestrowana Federacja, wiec jest mozliwosc dokonywania transakcji przez te potezna organizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pernat
Gość





PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paszczaq napisał:
Ja jestem za tym aby te punkty byly nagroda dla uzytkownikow ktorzy dokonali najwiekszej ilosci transakcji w danym miesiacu.

Na pewno punkty powinny wracac do LETSa bo inaczej to zniknie.


mysle że 75% punktów z konta administracyjnego można co miesiąc przeznaczyć na pule nagród
tak to widze: nagrody są przyznawane tym użytkownikom "przez których przelała się największa ilość punktów", są trzy nagrody... pierwsza to połowa puli, druga to 30% trzacia 20%
reszta punktów z konta admin. idzie dla tych którzy się zasłużyli...
ktoś czegoś nie rozumie z moich rozkmin?
napiszcie co o tym myślicie...
Powrót do góry
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak w ogole to w artykulach pana reichela wyczytalam ze te punkty to z zalozenia powinny isc po prostu do administratora jako wynagrodzenie za administrowanie- ale rozumiem ze odchodzimy od tego zalozenia Smile pozdro

punkty za aktywnosc w letsie to fajny pomysl, ale za te specjalne zaslugi to nie wiem- kto ma o tym decydowac?

a mozna przydzielac punkty czastkowe? bo 30 % z puli nagrod (czyli 75% wszystkich punktow) to chyba 7,2 punkta ;P

nie no w sumie spoko-tylko te specjalne zaslugi moze sprecyzuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrowka



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może je odkładać na pokrycie debetów, które mogą nam zostawiać w spadku wycofujący się z systemu zadłużeni użytkownicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pernat
Gość





PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrowka napisał:
A może je odkładać na pokrycie debetów, które mogą nam zostawiać w spadku wycofujący się z systemu zadłużeni użytkownicy?


tak będzie jak ktoś powie nam pa, albo jak my komuś tak powiemy... narazie trzeba się jakoś zmotywować do dilowania punktami
takie jest moje zdanie
zasługi to np: zrobienie ulotki która pójdzie w ruch...
Powrót do góry
mrowka



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy bonus punktowy będzie motywacją. Jestem przekonana, że podstawą jest poszerzanie ilości ofert i potrzeb, to naturalnie zwiększy ilość transakcji i przyciągnie nowych użytkowników. Zwiększmy poprostu limit kredytu, że tak nawiąże do drugiego tematu dyskusji. Z drugiej strony większy limit - większe ryzyko pozostania z długami, więc punkty administracyjne powinny być odkładane dla bezpieczeństwa już teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pernat
Gość





PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myśle bonus punktowy będzie motywacją, dla mnie jest, bo w końcu wierze że ten pomysł przejdzie i tylko dlatego tak śmigam Wink
punkty administracyjne nam niestety nie pomogą... one nie są poza systemem - lets i tak będzie na minusie. czyżby wielki minus letsu?? ktoś ma pomysł co zrobim w takiej systuacji? Rolling Eyes
Powrót do góry
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba bedzie 'dodrukowac' punktow:)
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pernat



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

axzx napisał:
trzeba bedzie 'dodrukowac' punktow:)


istnieje inna opcja?
_________________
anarchia! agora! akcja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest inna opcja. wierzyc ze nikt nie zrobi lipy- nie zadluzy sie i nie ucieknie.... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> ZASADY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group