Forum krakow.lets.pl Strona Główna
krakow.lets.pl
forum uczestników systemu LETS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co trzeba zrobic?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 19:43    Temat postu: Co trzeba zrobic? Odpowiedz z cytatem

witam

w tym temacie proponuje pisac info co trzeba zrobic przy serwisie, poprawki, bledy itp itd.

na poczatku: grafika.
nie wiem kto ja robil ale prosilbym o przeslanie grafiki w lepszej jakosci, najlepiej plik zrodlowy.
_________________
@ V
http://axzx.pl/


Ostatnio zmieniony przez axzx dnia Pią Lis 03, 2006 10:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kac



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grafiką rzeczywiście coś jest nie tak.

Moim zdaniem przydałoby się również to forum rozkręcić, żeby stało się ogólnym forem dyskusyjnym dla członków lets.
Poza tym zmienić limit znaków w opisie (jest zbyt duży, tzn. zbyt mało znaków można wpisac), czasem trzeba się troszkę bardziej rozpisać.
Jeszcze w profilu użytkownika przydałaba się opcja wpisania kilku słów o sobie, gdzie każdy mógłby napisać o sobie:) i zdeklarować czego oczekuje od systemu lets, jakie towary go interesują itd...[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zmienić limit znaków w opisie


zrobione, teraz jest około 65tys znakow, bylo 255.

Cytat:
opcja wpisania kilku słów o sobie


zrobione, mozna wpisac 65tys znakow o sobie.
pole nazywa sie opis.
wiec logujcie sie i edytujcie swoje dane:)
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kac



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ja bym proponował jeszcze być może trochę bardziej skomplikowany bajer (axzx -wstępnie, dałbyś radę?). żeby wiadomości wysyłane w obrębie sytemu można było obierać po zalogowaniu na krakow.lets.pl, a nie na e-mail
(w menu konta na letsie dział 'wiadomosci'')
To trzeba by chyba jeszcze przedyskutować z pawłem i z innymi letsownikami... ale jak coś ja jestem pierwszy z ręką w górze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paszczaq



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że to akurat duzy plus, że wiadomości sa przesyłane od razu na maila - tak przynajmniej jest pewność, że dany cżłowiek je odczyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kac



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paszczaq napisał:
Wydaje mi sie, że to akurat duzy plus, że wiadomości sa przesyłane od razu na maila - tak przynajmniej jest pewność, że dany cżłowiek je odczyta.


Zastanowiłem się nad tym jeszcze, i w sumie racja - nie ma potrzeby kombinowania. Cofam wniosek.

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 13:07    Temat postu: automatycznie logowanie Odpowiedz z cytatem

mam inna propozycje

teraz jest tak ze jak wchodzisz na krakow.lets.pl to nie jestes zalogowany zeby zobaczyc dane dla zarejestrowanych musisz sie za kazdym razem logowac.
mozna by zrobic cos takiego ze po wprowadzeniu loginu i hasla dane zostalyby zapisane w ciasteczku. nastepnym razem osoba bylaby juz zalogowana i miala pelny dostep do danych dla zarejestrowanych.

co wy na to?
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paszczaq



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy dodawaniu nowej oferty, po prawej stronie pokazuje sie lista wszytskich dostepnych towarow, laduje sie, po cyzm sie "zwija". Czy ona jest tam niezbedna? Proponowal bym jej usuniecie albo jaks skrocenie aby sie tyle nie ladowala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group