Forum krakow.lets.pl Strona Główna
krakow.lets.pl
forum uczestników systemu LETS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie zmiany w stosunku do "starego" lets

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> ZASADY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sklepik.eco.pl



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 1
Skąd: Kraków Borek Fałęcki

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 22:20    Temat postu: Jakie zmiany w stosunku do "starego" lets Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jako "stary" uczestnik lets; zanim się zarejestruję napiszcie jakie są zmiany w stosunku do poprzedniej wersji (najlepiej niech odpowiedzą "starzy", których tutaj widzę co najmniej dwóch;)). A więc, to co teraz mi na świeżo przychodzi do głowy to: czy przekazywanie punktów odbywa się, jak dawniej, w systemie elektronicznym; gdzie są dane użytkowników; jak się ma sprawa wynagrodzenia admina, kto się zajmuje "kojarzeniem" (jak w BCI), czy nowy użytkownik dostaję jakąś "zachętę", czy "karze się" osoby mało aktywne lub notorycznie zadłużone, czy jest jakiś cel/program rozwoju itd.itp. Zasady, które czytałem są dość ogólne dlatego podeślijcie kilka konkretów..
Pozdrowienia dla nowych i starych letsów Surprised
_________________
„Jeżeli rządowa machina wymaga od Ciebie abyś był pośrednikiem niesprawiedliwości wobec innych, wtedy, powiadam Ci, złam prawo"
(Henry David Thoreau)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> ZASADY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group