Forum krakow.lets.pl Strona Główna
krakow.lets.pl
forum uczestników systemu LETS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oferty-Potrzeby. Automatyczny przepływ informacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrowka



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 1:16    Temat postu: Oferty-Potrzeby. Automatyczny przepływ informacji Odpowiedz z cytatem

Witam! Tak sobie myślę czy nie warto by jeszcze dodatkowo pomóc w kojarzeniu transakcji. Może udałoby się zrobić tak, żeby po zalogowaniu każdy użytkownik dostawał informację o konkretnych ofertach odpowiadających jego potrzebom i odwrotnie o potrzebach, na które odpowiada jego oferta\ty. Nie wiem jak trudne byłoby to do przeprowadzenia od strony programistycznej. Chociaż niewątpliwie gdyby robił to w całości system byłoby optymalnie. Wizja, że przepływem informacji miałby zajmować osobiście administrator przeglądając systematycznie wszystkie towary i usługi jest trochę upierdliwa - dla administratora rzecz jasna;) z resztą i tak musiałby powstać po to wszystko kolejny kawałek programu... Co Wy na to? Warto coś takiego wprowadzić hołdując ludzkiemu wygodnictwu? No i rzecz jasna prosiłabym o ustosunkowanie się Adama co do technicznych możliwości moich nocnych wizji. Pozdrawiam! M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a mozesz mi powiedziec jak mialoby to dzialac?
co rozumiesz przez przeplyw informacji?

chcesz porownywac nazwy towarow/uslug?
jezeli tak to trzeba by stosowac twarde restrykcyjne nazewnictwo.

taka wyszukiwarka mialaby byc? szukaj produktow ktorych ja potrzebuje ale u innych uzytkownikow ma to byc potrzeba i na odwrot - szukaj potrzeb u innych userow ale z opcja oferta.

ciekawe to jest ale tu trzeba by zastosowac jakas sztuczna inteligencje:)

jezeli ktos mialby jakis pomysl to czekam na propozycje.

moze cos bardziej realnego: wysylanie codziennie wieczorem maila z informacja o nowych towarach/uslugach.
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group