Forum krakow.lets.pl Strona Główna
krakow.lets.pl
forum uczestników systemu LETS
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usterka ? wiadomości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kac



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 0:42    Temat postu: usterka ? wiadomości Odpowiedz z cytatem

Coś jest nie tak z opcją wysyłania wiadomości. Moje nie dochodzą do adresata, dostaję maila z taką informacją (zwrotnego).
Być może to wina mojego komputera/skrzynki, ale nawet jeśli tak jest, prosiłbym o to, żeby gdzieś widoczny był po prostu adres e-mail użytkownika - żebym mógł sobie wysłać normalnie, z własnej skrzynki

pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, mam ten sam problem z jedna dziewczyna ale wydaje mi sie ze jak wraca mejl to cos jest nie tak z jej skrzynka-jest zapchana albo cos takiego...pozostaje jedynie kontaktowac sie na komorke jezeli ktos podaje.
mam tez inny problem-napisalam do jednego chlopaka w sprawie naszywek, mejl powinien byl teoretycznie dojsc(nie dostalam zwrotu)-ale do tej pory zero odzewu od kolesia.
ale to chyba nie zalicza sie do spraw technicznych Razz
moze jeszcze numery gadu wrzucajmy na kontakt? nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos nie korzysta z internetu na codzien tylko sporadycznie to nie ma sie co dziwic. tez wyslalem kilka maili i na kilka nie dostalem odpowiedzi.

jest pole opis - tam mozna pisac inna forme kontaktu np tlen, jabber, skype...
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mrowka



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem poczta letsowa nie działa poprawnie. Za dużo jest sygnałów, że maile nie dochodzą. Sama czekam od dawna na 3 odpowiedzi. Właśnie sprawdziłam, że jedna z tych osób nie dostala żadnego maila i sama bezskutecznie czeka na odpowiedź od kogoś innego. To poważny problem, bo wiele transakcji przez to nie dochodzi do skutku. Telefony nie wszyscy ujawniają. Mail letsowy musi być głównym sposobem komunikacji. Koniecznie trzeba ustalić przyczynę tych kłopotów i ją usunąć. Mam nadzieję, że nasz ulubiony informatyk nie zbagatelizuje tej sprawy Sad Pozdrawiam! M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 22:30    Temat postu: no! Odpowiedz z cytatem

no moze ktos wreszcie zareaguje na nasze apele! kruca, chyba podstawa letsu jest komunikacja a jest cos zjebana. za kazdym razem jak tu wlaze i widze oferte centurii o filmach to mnie czepie normlanie bo nie da sie z nia skontaktowac!!!

wdech wydech
wdech wydech

pozdrowienia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem wiadomości 'wisi' bo troche słaby kontakt mam z 'administratorami' (ludzie/ludź którzy prowadzą serwis).

są 2 możliwości:
- zapisywanie wiadomości w bazie, użytkownik po zalogowaniu się zobaczyłby nową pozycję w menu: Wiadomości, po wejściu na tą podstrone spis wiadomości odebranych i wysłanych, z zaznaczeniem które przeczytane które nie przeczytane, z możliwością odpisywania.
- druga możliwość to poprostu wyświetlenie adresów mailowych przy użytkowniku, oczywiście tylko po zalogowaniu.

na którą opcję obstawiacie?
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzienciol



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: salwator

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakby tak obie naraz?
mi bardziej by pasowało miec wiadomosci na stronce, czesto sie loguje, ale coponiektorzy wolą kontakt mejlowy
_________________
i ty jestes buddą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym byla za pierwsza mozliwoscia.

nie wiem czy mam racje ale wydaje mi sie ze jezeli mejle beda dostepne to to nic nie zmieni, bo jezeli wiadomosci do kogos nie dochodza (a wysylajacy dostaje mejla zwrotnego) to chyba znaczy ze wlasnie ktos ma cos nie tak z wlasnym mejlem.. wiec druga mozliwosc nie rozwiazalaby problemu.

poprawcie mnie jezeli sie mylę.

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasciwie to masz racje Smile
teraz tez nie dochodza z jakiegos tam powodu - moze dlatego ze odbiorca ma zapchana skrzynke? albo jakis antyspam na wysokim poziomie jest wlaczony i akurat serwer z ktorego wysylane sa maile jest wpisany na czarna liste...

te wiadomosci wg pierwszego sposobu wygladalyby podobnie jak tutaj na forum, info ze masz 2 nowe wiadomosci, albo nie masz nowych wiadomosci mogloby byc wyswietlane zaraz po zalogowaniu albo cos takiego.
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mrowka



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł nr 1 jest dobry. A co zrealizacją? Nie rozumiem dlaczego właściwie adresy mailowe są z założenia niedostępne. Uważam, że powinno być to w sferze wyboru użytkowników systemu. Pozdrawiam.M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kac



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozwiązanie 1 byłoby super, ale adres e-mail też może być widoczny... jak ktoś woli przez swój program to czemu nie, a to chyba żaden problem...
podawajcie też swoje numery gg w opisie, to często najwygodniejszy sposób kontaktu przez neta, w ogóle w danych mogłaby się pojawić taka rubryka do wypełnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wszyscy promuja gygy, wiec czemu ma byc rubryka gygy a nie np Tlen?
albo jabber, skype cokolwiek innego?

a co jawnych adresow mailowych - przynajmniej spamboty nie maja co zbierac ze strony:)
mozna kodowac adresy ale jak sie ktos uprze to wszystko odkoduje, wiec wydaje mi sie ze wyswietlanie adresow jest zbedne.

czekam tylko na akt zainteresowania, jakas inicjatywe ze strony administratorow, wydaje mi sie ze nie maja czasu na rozwoj serwisu i dlatego sprawa mailowa stoi w miejscu.
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
medusa



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba żadna z moich wiadomości nie dotarła do adresatów jak dotychczas, więc jak system ma się kręcić??

każda z zaproponowanych opcji usprawniłaby letsa! trzeba koniecznie któreś z nich wprowadzić w życie. wielka prośba do adminów!

pozdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axzx



Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opiekuni serwisu sa zajeci, nie maja czasu na lets. a z tego co widac bez opiekunow lets sie nie bedzie krecil:P
_________________
@ V
http://axzx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ksawri



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 13

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz znowu moje wiadomosci nie dochodza do kate 69....

ale kicha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum krakow.lets.pl Strona Główna -> SPRAWY TECHNICZNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group